Pradžia

Naujienos

2018-01-04 Naujametinis renginys " Trijų karalių belaukiant"

Tai mūsų įstaigos metų užbaigimo renginys, kuriame dalyvavo mūsų esantys ir buvę vaikai bei darbuotojai, rėmėjai, svečiai.
 
Renginio metu buvo parodytas įspūdingas vaikų spektaklis "Raganiukė", kurį pastatė režisierė Vida Židonienė.
 
Vaikai parodė savo nepaprastus gebėjimus "Talentų šou  2017 m.", kur gerbiama komisija ir žiūrovai išrinko tris prizinių vietų laimėtojus:
1 vietą laimėjo breiko grupė "Chebra" (grupės nariai -  Artūras, Anvaras, Maša, Aelita, Nautartas, Viktoras);
2 vietą laimėjo šokio grupė "Toka-Toka" (grupės nariai - Maša, Viktoras, Artiomas);
3 vietą laimėjo Artiomas su daina "Meilė".
 
Mus džiugino savo koncertine programa - A. Noviko džiazo mokyklos ansamblis All That Jazz, vadovė Gina Kazlauskaitė.
 
Po padėkų mūsų rėmėjams ir darbuotojams, be kurių nebūtų šios nuostabios šventės, mus aplankė iš Laplandijos ypatingas svečias  - Kalėdų Senelis su stebuklinga programa ir nuostabiai dideliu dovanų maišu...

 
O po dainų ir šokių mūsų laukė pačių paruoštas ir suneštas vaišių stalas...

 

 

 

SVEČIŲ IR VAIKŲ ATSILIEPIMAI:

Ačiū labai už nuostabią šventę. man viskas labai patiko. Patiko dalyvauti Talentų vakare, vaidinti spektaklyje "Raganiukė". Patiko laimėti 1 ir 2 vietą. AČIŪ LABAI JUMS.

Maša, 12 m. 

Patiko Raganiukės spektaklis. Labai juokiausi ir buvau laimingas. Buvo labai įdomu žiūrėti X faktorių. Smagu buvo ir su Kalėdų seneliu prie eglutės.

Mantas, 12 m. 

Naujametinė šventė buvo labai graži, kaip ir praeitais metais. Tikiuosi, kad ir kitais metais bus taip pat smagu, bus tokie patys gražūs žmonės. Lauksiu kitais metais, kitokių netikėtumų.

Deivydas, 17 m. 

Mieli vaikai, mieli Kūrėjai, ačiū už šventę, už nuotaiką, už nuostabias akimirkas Kalėdinėje dvasioje Lai svajonės pildosi!

Violeta ir Roberta, Vilniaus katalikių moterų draugija 

Džiaugiamės vėl matydami Jus visus! Vėl regėdami nuostabią šventę! Jūs kaip nuostabi sala vandenyne! Mes gauname begalę emocijų iš Jūsų! Su 2018 metais! Su šventėmis!

  Virginija, Elena, UAB Ost express kolektyvas  

Džiaugiamės nepaprastai gražia ir reikalinga Jūsų veikla. Jūsų ugdomas Dvasingumas, Šviesa ir Gėris - kertiniai akmenys kuriant kultūrą ir vaikų ateitį. Ačiū už gražų koncertą.

LKMS vardu pirmininkė Rita Baušienė 

Esame nepaprastai dėkingi likimui, kad galime būti kartu. Ačiū Jums už jūsų gerumą auginant šviesesnę Lietuvos ateitį. Esate nuostabi komanda, stiprybės Jums ir sveikatos einant toliau. Linkime gerų 2018 metų! Būkite sveiki ir nestokokite energijos, tikėjimo! Nuostabi šventė! Kiek daug gerų emocijų!!!

Su meile ir linkėjimais nuo VšĮ Norvegų klubo, Martyna Skisaker