Pradžia

Naujienos

 

Artėja ypatingas Šv. Kalėdų metas. 

Būkite laimingi kiekvieną akimirką, būkite džiaugsmingi matydami aplink save Dievišką meilę, kuri pasireiškia paukščių čiulbėjime, upelių gargėjime, pievų žydėjime, vaiko šypsenoje, draugo rankos paspaudime, mylinčios širdies šnabždesyje...

Nuoširdžiai linkime Jums gražių Šv. Kalėdų bei saugių, ramių Naujųjų Metų...

Te saugo Jus visi angelai,
Tegul Kalėdinė dvasia tyliai šneka Jūsų ir Jūsų artimųjų širdyse...
 
 Sveikinimas 2018
 

 

 

___________________________________________________________________________________________________

2018- 03-23/24 Dalyvavome "Maisto banko" akcijoje.

Jau 11 kartą dalyvavome  labdaros ir paramos fondo "Maisto bankas" organizuotoje akcijoje. 

Esame dėkingi mūsų savanoriams, nuoširdžiai talikininkavusiems Maisto banko akcijos metu.

Norime padėkoti visiems, dosniai aukojusiems mūsų bendruomeniniams vaikų globos namams. 

Jūsų dėka, galėsime pasitikti Šv. Velykas prie gausaus, pilno gėrybių vaišių stalo...

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


2018-03-03  Mūsų bendruomenė dalyvavo Kaziuko mugėje.

Šis savaitgalis yra labai laukiamas vaikų, nes jie pristato mugės lankytojams savo padarytus darbelius. Mažiesiems autoriams ypatingai svarbus lankytojų vertinimas, kuris visada būna pilnas nuostabos ir susižavėjimo. O tai savo ruožtu įkvepia mūsų vaikus  kūrybai, kelia pasitikėjimą savimi, mokina dalintis džiaugsmu ir suprasti darbo vertę...Dėkojame visiems už išsakytus šiltus žodžius, gerą nuotaiką bei nuoširdų ir padrąsinantį palaikymą...Smile

 

  

 

 

 


 

 2018-02-23  Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige“ organizavo mūsų įstaigos vaikams profesinio orientavimo renginį.

 LabLabai norime padėkoti Gjensidiges Gerumo ambasadoriams – Tomui, Justui ir Alionai  už prasmingas žinias ir praktinę pagalbą mūsų vaikams žengiant pirmuosius karjeros planavimo žingsnius, pristatant ir supažindinant vaikus su bendrovės veikla, veikiančiais padaliniais – personalo, marketingo, žalos atlyginimo ir kt. Po įdomaus pristatymo vaikams buvo parodytas kasdieninis darbas, aplankant bendrovės padalinius. ADB „Gjensidige“ maloniai nustebino vaikus, pavaišinusi juos skaniais pietumis ir pakvietusi į filmo peržiūrą kino teatre „Multikino Ozas“.

 

   


 

2018-02-19 RENGINYS "LIETUVOS 100-ČIO MINĖJIMAS'.

Renginį pradėjome giedodami Lietuvos himną. Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos darbuotoja - soc. m. dr. Angelė Čepėnaitė supažindino vaikus su svarbiausiais Lietuvos įvykiais, garsiais žmonėmis, 1918 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės akto signatarais, jų veikla ir indėliu į Lietuvos istoriją. Kartu su renginyje dalyvavusiomis Šv. Mykalojaus kuopos ateitininkėmis Goda, Guoda, Ula, Rasa organizavome vaikams viktoriną "Mano Lietuva". Aktyviausi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti prizais -  Lietuvos siuvenyrais.  Po minėjimo visų laukė nuostabios pačių vaikų paruoštos vaišės. Renginį baigėme skambiomis lietuviškomis dainomis.

 

    

 

   

 


2018-02-16 KARTU SU LIETUVOS ŽMONĖMIS ŠVENČIAME LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMETĮ

 

 

 

 

 

 


 SVEIKINAME SU LIETUVOS 100 GIMTADIENIU... 

 

 


2018-01-04 Naujametinis renginys " Trijų karalių belaukiant"

Tai mūsų įstaigos metų užbaigimo renginys, kuriame dalyvavo mūsų esantys ir buvę vaikai bei darbuotojai, rėmėjai, svečiai.
 
Renginio metu buvo parodytas įspūdingas vaikų spektaklis "Raganiukė", kurį pastatė režisierė Vida Židonienė.
 
Vaikai parodė savo nepaprastus gebėjimus "Talentų šou  2017 m.", kur gerbiama komisija ir žiūrovai išrinko tris prizinių vietų laimėtojus:
1 vietą laimėjo breiko grupė "Chebra" (grupės nariai -  Artūras, Anvaras, Maša, Aelita, Nautartas, Viktoras);
2 vietą laimėjo šokio grupė "Toka-Toka" (grupės nariai - Maša, Viktoras, Artiomas);
3 vietą laimėjo Artiomas su daina "Meilė".
 
Mus džiugino savo koncertine programa - A. Noviko džiazo mokyklos ansamblis All That Jazz, vadovė Gina Kazlauskaitė.
 
Po padėkų mūsų rėmėjams ir darbuotojams, be kurių nebūtų šios nuostabios šventės, mus aplankė iš Laplandijos ypatingas svečias  - Kalėdų Senelis su stebuklinga programa ir nuostabiai dideliu dovanų maišu...

 
O po dainų ir šokių mūsų laukė pačių paruoštas ir suneštas vaišių stalas...
 
 
 

 


SVEČIŲ IR VAIKŲ ATSILIEPIMAI:

Ačiū labai už nuostabią šventę. man viskas labai patiko. Patiko dalyvauti Talentų vakare, vaidinti spektaklyje "Raganiukė". Patiko laimėti 1 ir 2 vietą. AČIŪ LABAI JUMS.

Maša, 12 m. 

Patiko Raganiukės spektaklis. Labai juokiausi ir buvau laimingas. Buvo labai įdomu žiūrėti X faktorių. Smagu buvo ir su Kalėdų seneliu prie eglutės.

Mantas, 12 m. 

Naujametinė šventė buvo labai graži, kaip ir praeitais metais. Tikiuosi, kad ir kitais metais bus taip pat smagu, bus tokie patys gražūs žmonės. Lauksiu kitais metais, kitokių netikėtumų.

Deivydas, 17 m. 

Mieli vaikai, mieli Kūrėjai, ačiū už šventę, už nuotaiką, už nuostabias akimirkas Kalėdinėje dvasioje Lai svajonės pildosi!

Violeta ir Roberta, Vilniaus katalikių moterų draugija 

Džiaugiamės vėl matydami Jus visus! Vėl regėdami nuostabią šventę! Jūs kaip nuostabi sala vandenyne! Mes gauname begalę emocijų iš Jūsų! Su 2018 metais! Su šventėmis!

  Virginija, Elena, UAB Ost express kolektyvas  

Džiaugiamės nepaprastai gražia ir reikalinga Jūsų veikla. Jūsų ugdomas Dvasingumas, Šviesa ir Gėris - kertiniai akmenys kuriant kultūrą ir vaikų ateitį. Ačiū už gražų koncertą.

LKMS vardu pirmininkė Rita Baušienė 

Esame nepaprastai dėkingi likimui, kad galime būti kartu. Ačiū Jums už jūsų gerumą auginant šviesesnę Lietuvos ateitį. Esate nuostabi komanda, stiprybės Jums ir sveikatos einant toliau. Linkime gerų 2018 metų! Būkite sveiki ir nestokokite energijos, tikėjimo! Nuostabi šventė! Kiek daug gerų emocijų!!!

Su meile ir linkėjimais nuo VšĮ Norvegų klubo, Martyna Skisaker 2018-01-02 Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos edukacinė programa  "Lietuvos simboliai - mūsų Trispalvė". 

Vaikai buvo supažindinti su Lietuvos svarbiausiais simboliais ir artėjančiu Lietuvos gimtadieniu direkcijos darbuotojos - soc. m. dr. Angelės Čepėnaitės. 

          

 


SVEIKINAME SU ŠV. KALĖDOMIS IR NAUJAISIAIS METAIS Smile