Pradžia

Naujienos

2012.06.20 Mokslo metų pabaigos šventė vaikų globos namuose

 

2012.06.01 Vaikų gynimo dienos šventė. Išvyka į Trakus

 


2012.05.26 Renginys"Būkime kartu 2012"

 


2012.05.26 Kartinų varžybos signataro E. Bičkausko taurei laimėti

Kartingų varžybos buvo labai smagios ir turiningos. Sirgaliai su didžiausiu entuziazmu palaikė savo favoritę – Česlavą. Iš varžybų metu iš visų pusių girdėjome skanduotes ir šūkius, visos komandos stengėsi kuo originaliau pasirodyti. Vaikams daug džiaugsmo suteikė varžybose vykusi loterija ir prizai, taip pat Vudžio ir Grūdo koncertas. Galėjome kartu su jais smagiai pasifotografuoti.
Varžybos pasibaigė džiaugsmingai ir saldžiai – Česlava laimėjo pirmąją vietą mergaičių kategorijoje ir gavo apdovanojimą.

Socialinio darbuotojo padėjėja Milda Saveiskienė

 


 
  

 


2012.05.17 Norvegijos nepriklausomybės paskelbimo dienos minėjimas kartu su VšĮ Norvegų klubu Norvegijos ambasadoje

Gegužės 17 dieną vaikų globos namų auklėtiniai buvo pakviesti į Norvegijos nepriklausomybės dienos minėjimą Norvegijos ambasadoje. Šventei prasidėjus žygiavome parade, grojant kariniam pučiamųjų orkestrui bei mojuojant Norvegijos ir Lietuvos vėliavomis. Šventė tęsėsi Norvegijos ambasadoje. Likome sužavėti klausydamiesi norvegų nacionalinių dainų, grožėdamiesi norvegų tautiniais šokiais bei įspūdingu vaišių stalu. Vaikų globos namų auklėtiniai liko patenkinti šventės svečių organizuotais žaidimais, į kuriuos noriai įsitraukė. Šventei baigiantis vaikų globos namų vardu direktorė Alma Šiaudinienė pasveikino šventės svečius su Norvegijos nepriklausomybės diena bei įteikė ambasadoriui atminimo dovanėlę.

Socialinė darbuotoja Dovilė Vekterytė